Prosinec 2008

HSM3

28. prosince 2008 v 18:10

miley cyrus

28. prosince 2008 v 18:07 referáty
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Přezdívka: Miley
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey.
Zvířata: Loco a Tag (psy)
Hobby: tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaře a psaní písniček
Nástroje, na které umí hrát: kytara
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž

avril lavigne

28. prosince 2008 v 18:03 referáty

Avril Lavigne-životopis

Avril Lavigne

Zpěvačka
Datum narození:
27.09.1984

Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada

Znamení:
Váhy

Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.


Nick Jonas

14. prosince 2008 v 13:52 referáty

Nick Jonas

Celé jméno: Nicholas Jerry Jonas
Datum narození: 16.9.1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení zvěrokruhu: Panna
Povolání: zpěvák, kytarista, herec
Člen skupiny: Jonas Brothers

Něco o něm:

Jeho oblíbená barva je modrá.
Oblíbené jídlo steak s kečupem.
Barva očí: tmavě hnědá
Hobby: golf
.......................
Má rád všechno co je absolutně praštěný. Rád riskuje při koncertech. Má rád zmrzlinu s příchutí cukrové vaty.
Oblíbená hvězda: Fall Out Boy

Joseph Jonas

14. prosince 2008 v 13:49 referáty

Joseph Jonas

Celé jméno: Joseph Adam Jonas
Datum narození : 15.8.1989
Místo narození: Casa Grande/ Arizona
Povolání: zpěvák, herec
Člen skupiny: Jonas Brothers
Znamení zvěrokruhu: Lev
O něm:
Joseph zpívá se svými bratry od roku 2005. Převážně zpívá, ale umí hrát na piano a na kytaru. Je v kapele také dobrý komik.
Oblíbená hvězda: Jessica AlbaKevin Jonas

14. prosince 2008 v 13:45 referáty
Kevin Jonas

Celé jméno: Paul Kevin Jonas
Datum narození: 5.11. 1987
Místo narození: Teaneck, New Jersey, USA
Znamení zvěrokruhu: Štír
Povolání: zpěvák, kytarista
Člen skupiny: Jonas Brothers
Něco málo o něm:
Je nejstarší z bratrů Jonasových. Se svými bratry si zaožili skupinu Jonas Brothers. Kde hraje na kytaru a doprovází svým zpěvem.
Oblíbená hvězda: Hayden Panettiere

camp rock02

7. prosince 2008 v 18:30

camp rock01

7. prosince 2008 v 18:27

camp rock

7. prosince 2008 v 18:25